Hakkımızda

2016 yılında 2 firma ile başlamış olduğumuz bu sektörde şuan 62 firma ile devam etmekteyiz. Beş yıl içerisinde bu kadar büyümemizde tabi ki bazı sebepler var: Dünyadaki yenilikleri araştırarak disiplinli ve programlı bir şekilde çalışıyoruz. Bununla birlikte teknolojik donanımlarımız sayesinde ve uzman ekibimizle birlikte özgün şeyler ortaya çıkarmak için uğraşıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizlerin de ilham veren fikirleri sayesinde farklı ve güzel, özgün vip oto perdeler ortaya çıkarıyoruz. Çünkü bizler sizin için çalışmaktayız. Sizlere bahaneyle değil her zaman bir çözümle gelmek için çalışıyoruz.

Ayrıca bu kadar çalışmamızın yanında müşterilerimizi memnun ederken çevremizi unutmuyoruz. Çevremize ve topluma karşı sorumluluklarımızın her zaman bilincindeyiz. Farklı seçeneklerde perdelerimiz de mevcuttur. Baskılı düz kumaş perdelerimiz, Sprinter transfer araçları pileli perdelerimiz, Vito pileli kumaş perdelerimiz gibi birçok perde çeşitlerinde sizlerin hayalleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ayrıca dilerseniz desenli perde şeklinde de oto perdelerinizi güzelleştirmek için de çalışabiliyoruz.

Her gün farklı yenilikler katıp ürün kalitesini artırarak sürekli yenilikler ve artan kalite standartlarına uygun geliştirmeler ile ARGE çalışmaları ile birlikte müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen firmamız AKDAŞ VIP OTO PERDE; farklı mekanlar için doğru malzeme kullanımı, doğru tasarım gibi önemli unsurları da düşünerek ölçü alımından özel tasarım ve dikime, montaj ve satış sonrası hizmete kadar yapılan faaliyetini müşteri mutluluğu odaklı bir hizmet anlayışıyla sürdürmeyi ilke edinmektedir.